NISSAN KAMPANYALARI

NISSAN TEMMUZ 2019 SATIŞ KAMPANYASI

NISSAN QASHQAI

Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai’de kampanya indirimlerine ek, 50.000 TL için 18 ay %0 faiz fırsatı** Temmuz ayı boyunca sizi bekliyor.

Üstelik, Qashqai 1.5 Visia versiyonunda ise 10 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediye!

*Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2018 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

**2018 model yılı otomobillerde NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. 1.6 dCi 130 M/T 4x4 Tekna ve 1.5 dCi 110 M/T Platinum Premium Pack versiyonları hariçtir.

NISSAN X-TRAIL

Nissan X-Trail’ler Temmuz ayı boyunca 60.000 TL için 18 ay %0 faiz* avantajı ile prestiji ön planda tutanları bekliyor.

Temmuz’da 7 koltuklu X-Trail’ler, tüm yolculara maksimum konfor sağlamak isteyenler için 5 koltuklu fiyatına! Üstelik premium bej ve taba deri iç döşeme paketlerinde fiyat farkı yok! 

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

NISSAN JUKE

Nissan’ın ikonik SUV modeli Juke, Temmuz ayı boyunca tüm versiyonlarda 30.000 TL için 18 ay %0 faiz* avantajı ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda tarzıyla farkılaşmayı sevenleri bekliyor.

Sınırlı sayıda dizel Juke, 119.950TL’lik avantajlı fiyatı ile Temmuz ayında Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

*1.5 dCi Visia M/T verisyonunda geçerli değildir.

NAVARA

Benzersiz gücü, yüksek taşıma kapasitesi ve SUV konforuyla rakiplerinin bir adım önüne geçen Nissan’ın ödüllü pick-up’ı Navara, Temmuz ayı boyunca 60.000 TL için 18 ay %0 faiz avantajı ile maceraseverleri ve işini heyecanla yapanları bekliyor. 

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 19 Temmuz 2019 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.  

*Kredi kampanyaları 2018 MY araçlar için geçerlidir. 

HURDA TEŞVİKİYLE YEPYENİ BİR HEYECAN YAŞAYIN.

Hurda teşvik düzenlemesi;

  • 27.03.2018 tarihinden itibaren hurdaya çıkarılan veya ihraç edilen araçlara istinaden, 01.05.2019 tarihinden itibaren satın alınacak araçlara uygulanacaktır.
  • Belirlenen yerlere teslim edilerek bir daha kullanılmamak üzere hurdaya çıkartılan veya ihraç edilen araçların yerine aynı cins yeni bir aracın ilk satın alımında tahakkuk eden Özel Tüketim Vergisi’ne (ÖTV) üzerinden yansıtılacaktır.
  • 87.03 G.T.İ.P numarasında yer alan otomobil ve arazi taşıtı cinsi araçlar için ÖTV matrahı esas alınarak, aşağıda belirtildiği gibi ÖTV indirimi uygulanacaktır.

 

Yeni Aracın ÖTV Matrahı

İndirim Olarak Yansıtılacak ÖTV Tutarı

< 70.000 TL

10.000 TL

70.000 TL – 120.000 TL

8.000 TL

> 120.000 TL

3.000 TL

 

  • Yukarıda belirtilen uygulama, tüm binek otomobil modellerimizde geçerlidir.
  • Hurda Teşvik düzenlemesi kapsamında yerine getirilecek yasal zorunlulukların uygulanması Yetkili Satıcılarımızın sorumluluğundadır.
  • Hurdaya çıkartılacak araç, müşterimizin kendi adına olmalıdır.
  • Hurda araç, yasada tanımlanan noktalara teslim edilerek hurda teslimine yönelik Bertaraf Belgesi alınmalıdır.
  • Bertaraf Belgesi ile noterliğe gidilerek Hurda Belgesi alınmalıdır.
  • Hurda Belgesi ile birlikte yeni araç tescilinde vergi dairesi, hurda istisnasını uygulayacaktır.

*Bu sayfadaki açıklamalar, bilgilendirme amaçlıdır.

SERVİS HARCAMALARINDA MAXİMUM’A ÖZEL PEŞİN FİYATINA 7 TAKSİT

NISSAN’INIZI İLK GÜNKÜ GİBİ KORUYAN AVANTAJLAR NISSAN YETKİLİ SERVİSLERİ’NDE

21 Mayıs – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, İş Bankası üyesi Nissan Yetkili Servislerden gerçekleştirilecek servis harcamaları için geçerlidir. Kampanya kapsamında Maximum Kart ile yapılacak 2 taksitli işlemlere ilave 5 taksit sunulacaktır.Kampanyaya Maximiles da dahildir. Kampanyaya Şirket Kredi kartı, Vadematik, Maximum Aidatsız Kart ve İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı dâhil değildir.

BU PAKETLER HER BAKIMDAN AVANTAJLI.

4 Şubat – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerinde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan onaylı yedek parçaların değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları değişebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Fiyatlarda KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.