NISSAN KAMPANYALARI

NISSAN MAYIS 2019 SATIŞ KAMPANYASI

NISSAN QASHQAI

Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai’de 50.000 TL için 12 ay %0 faiz fırsatıyla** Mayıs ayı boyunca sizi bekliyor. Qashqai 1.5 Visia versiyonunda ise 10 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediye!

Üstelik dört tekerlekten çekişli Qashqai, Mayıs ayına özel sadece 3.650 TL fiyat farkı ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda performansıyla fark yaratanları bekliyor!

*Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2018 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

**%0 faiz imkanı, 1.5 Düz Vites, 1.2 X-Tronic ve 1.6 Visia X-Tronic versiyonlarında, NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

NISSAN X-TRAIL

Nissan X-Trail’ler Mayıs ayı boyunca boyunca 60.000 TL için 12 ay %0 faiz avantajı* ile prestiji ön planda tutanları bekliyor.

Üstelik, 7 koltuklu X-Trail’ler Mayıs ayında 5 koltuklu fiyatına! Üstelik zevkinize göre premium bej ve taba deri iç döşeme paketiyle!

Üstelik dört tekerlekten çekişli Nissan X-Trail, Mayıs ayına özel 192.000TL avantajlı fiyatıyla Nissan Yetkili Satıcıları’nda!

*%0 faiz imkanı, NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında, Platinum versiyonlarda geçerlidir.

NISSAN JUKE VE NISSAN MICRA

Nissan’ın ikonik SUV modeli Juke, Mayıs ayı boyunca tüm versiyonlarda 30.000 TL için 12 ay %0 faiz avantajı ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda tarzıyla farklılaşmayı sevenleri bekliyor.

Nissan’ın vazgeçilmez şehir otomobili otomatik vitesli Micra’lar, hurda teşvikli 74.320 TL fiyatla Nissan Yetkili Satıcıları’nda Mayıs ayı boyunca şehrin hızından vazgeçemeyenleri bekliyor.

NAVARA

Benzersiz gücü, yüksek taşıma kapasitesi ve SUV konforuyla rakiplerinin bir adım önüne geçen Nissan’ın ödüllü pick-up’ı Navara, Mayıs ayı boyunca 70.000 TL için 12 ay %0 faiz avantajı* ile maceraseverleri ve işini heyecanla yapanları bekliyor.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 3 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

HURDA TEŞVİKİYLE YEPYENİ BİR HEYECAN YAŞAYIN.

Hurda teşvik düzenlemesi;

  • 27.03.2018 tarihinden itibaren hurdaya çıkarılan veya ihraç edilen araçlara istinaden, 01.05.2019 tarihinden itibaren satın alınacak araçlara uygulanacaktır.
  • Belirlenen yerlere teslim edilerek bir daha kullanılmamak üzere hurdaya çıkartılan veya ihraç edilen araçların yerine aynı cins yeni bir aracın ilk satın alımında tahakkuk eden Özel Tüketim Vergisi’ne (ÖTV) üzerinden yansıtılacaktır.
  • 87.03 G.T.İ.P numarasında yer alan otomobil ve arazi taşıtı cinsi araçlar için ÖTV matrahı esas alınarak, aşağıda belirtildiği gibi ÖTV indirimi uygulanacaktır.

 

Yeni Aracın ÖTV Matrahı

İndirim Olarak Yansıtılacak ÖTV Tutarı

< 70.000 TL

10.000 TL

70.000 TL – 120.000 TL

8.000 TL

> 120.000 TL

3.000 TL

 

  • Yukarıda belirtilen uygulama, tüm binek otomobil modellerimizde geçerlidir.
  • Hurda Teşvik düzenlemesi kapsamında yerine getirilecek yasal zorunlulukların uygulanması Yetkili Satıcılarımızın sorumluluğundadır.
  • Hurdaya çıkartılacak araç, müşterimizin kendi adına olmalıdır.
  • Hurda araç, yasada tanımlanan noktalara teslim edilerek hurda teslimine yönelik Bertaraf Belgesi alınmalıdır.
  • Bertaraf Belgesi ile noterliğe gidilerek Hurda Belgesi alınmalıdır.
  • Hurda Belgesi ile birlikte yeni araç tescilinde vergi dairesi, hurda istisnasını uygulayacaktır.

*Bu sayfadaki açıklamalar, bilgilendirme amaçlıdır.

BU PAKETLER HER BAKIMDAN AVANTAJLI.

4 Şubat – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerinde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan onaylı yedek parçaların değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları değişebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Fiyatlarda KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. Kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

#BENİHEYECANLANDIRAN

PERİYODİK BAKIMLA UEFA SÜPER KUPA FİNALİ’NE

1 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında Nissan Yetkili Servisleri’nde periyodik bakım yaptıran 5 kişi, UEFA SÜPER KUPA FİNALİ’ne çift kişilik bilet kazanıyor.

Bu kampanya kapsamında, 01.05.2019 – 15.06.2019 tarihleri arasında Nissan Yetkili Servisleri’nden periyodik bakım hizmeti alan bireysel Nissan araç sahiplerine fatura bilgileri üzerinden (her 1.000 TL’lik harcama için 1 adet) çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 5 çift (10 kişi) 14 Ağustos 2019’da İstanbul Vodafone Arena Stadyumu’nda oynanacak UEFA Süper Kupa Final maçı bileti, 100 kişi 2018-2019 sezonu Adidas UEFA Champions League resmi futbol topu ikramiyesi kazanacaktır.

13.07.2019 mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 28.07.2019 mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Çekilişe NISSAN OTOMOTİV A.Ş. mensupları ve iş ortakları, bayi çalışanları, ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV, ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Nissan otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu kampanya MPİ’nin 29.04.2019 tarih ve E.4095 sayılı izni ile düzenlenmiştir.